• Обновено
Мотоциклите Палење Покрие Приклучок За KTM 250 350 450 SXF XCF XCFW EXCF 390 Војводата 690 Enduro СКМ 990 СМ SMR 1190 Adventure Р

Мотоциклите Палење Покрие Приклучок За KTM 250 350 450 SXF XCF XCFW EXCF 390 Војводата 690 Enduro СКМ 990 СМ SMR 1190

DEN 201.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
EP001-ИЛИ
Motobike Направи:
KTM
Материјал Тип:
6061-T6 алуминиум
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
0.02kg
Бренд Име:
NICECNC
Модел и Година:
За KTM 390 Војводата РК 390, 690 СМ/ВОЈВОДАТА/СКМ ABS/Enduro/Enduro ABS
боја:
Портокал

Купувачи како што избираат