• Обновено
Адвокатско Бекам Крстот Pendant Црна Хематит Мушка Rosary Бисери Ѓердан Католичката религија rosary

Адвокатско Бекам Крстот Pendant Црна Хематит Мушка Rosary Бисери Ѓердан Католичката религија rosary

DEN 448.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
3.5*2CM
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
крстот дрвени Ѓердан
Тип:
хематит rosary ѓердан
Тежина:
46g
боја:
Црна
време на испорака:
5 дена
плаќање:
Т/T,Western Union,Зачувам
Примерок време:
5-10 дена
Политика На Враќање:
прифатете
Трговија на големо:
на располагање
превозот метод:
DHL,Fedex,UPS-от,Кина пост воздух mail,Epacket

Купувачи како што избираат