• Обновено
Бесплатен превозот 10Pcs/Многу оригинални нови Греење елемент за hp P3005 P3004 3035MFP RM1-3740-Топлина 110V RM1-3741-Топлина 220V на продажба

Бесплатен превозот 10Pcs/Многу оригинални нови Греење елемент за hp P3005 P3004 3035MFP RM1-3740-Топлина 110V RM1-3741-Топлина

DEN 2040.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
TENGYUAN
боја:
Светло Сива
Број На Модел На:
P3005 P3004 3035MFP
Тип:
Други
Име на производ:
греење на елемент
P/N:
RM1-3740-Топлина 110V RM1-3741-Топлина 220V
квалитет:
Нови оригинални
користат за:
P3005 P3004 3035MFP
Мин. цел:
10pcs
Пакет:
Неутрален Пакување

Купувачи како што избираат