• Обновено
5PCS Директно +5PCS Кадрава Топла Продажба на рачно изработени од Синтетички Влакна Кукли Краток BJD Перика 1/3 1/4

5PCS Директно +5PCS Кадрава Топла Продажба на рачно изработени од Синтетички Влакна Кукли Краток BJD Перика 1/3 1/4

DEN 503.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Димензии:
15*100cm
Број На Модел На:
bjd перика
BJD/SD Атрибут:
Перика
Mfg Серија Број:
Моден
Бренд Име:
YOQILO
Предупредување:
No
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Материјал:
Синтетички Влакна Високи-температура на Жица
Форма:
1/3 1/4 1/6 1/8 1/12
Производот:
bjd перика
Стил:
bjd перика 1/3
дизајн:
Синтетичка Коса За Кукли
Големина:
15*100CM
Тип:
BJD Перика 1/4
Име:
bjd перика

Купувачи како што избираат