• Обновено
Палка CNC Нога Штипки Почива Педали За Husqvarna 50 125 250 300 350 400 450 510 CR СМ SMR ТЦ ТЕ WR TXC 1999-2013 OFF ROAD

Палка CNC Нога Штипки Почива Педали За Husqvarna 50 125 250 300 350 400 450 510 CR СМ SMR ТЦ ТЕ WR TXC 1999-2013 OFF

DEN 1199.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
HNFP-2
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
5.5inch
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Нога Почива
боја:
Црвена

Купувачи како што избираат