• Обновено
Бесплатен превозот нови оригинални за HP5500 5550 Fuser Филм Ракав RG5-6701-филм печатач дел на продажба

Бесплатен превозот нови оригинални за HP5500 5550 Fuser Филм Ракав RG5-6701-филм печатач дел на продажба

DEN 1680.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
бургундија
Бренд Име:
TENGYUAN
Број На Модел На:
5500 5550
Тип:
Други
Име на производ:
fuser филм ракав
P/N:
RG5-6701-филм
квалитет:
Нови оригинални
Мин. цел:
1pcs
користат за:
5500 5550
Пакет:
Неутрален Пакување

Купувачи како што избираат