• Обновено
Палка Задната Оска Блокови Синџир Прилагодувач За KTM 65 SX 65SX 65 XC 2003-2015 Портокал

Палка Задната Оска Блокови Синџир Прилагодувач За KTM 65 SX 65SX 65 XC 2003-2015 Портокал

DEN 527.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
10cm
Име На Модел:
за ktm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
6061-T6 алуминиум
Објектот Тежина:
0.16kg
Бренд Име:
NICECNC
Модел и Година:
За KTM 65 SX 65SX 65 XC 2003-2015 Портокал
боја:
Портокал

Купувачи како што избираат