• Обновено
Бесплатен превозот оригинални RM1-4425 се Хранат Поделба ролери RM1-4426 D-Облик на Хартија Пикап Ролери за CP1215 CM1312 CM2320 1515 1518

Бесплатен превозот оригинални RM1-4425 се Хранат Поделба ролери RM1-4426 D-Облик на Хартија Пикап Ролери за CP1215

DEN 1200.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
TENGYUAN
Број На Модел На:
CP1215 CM1312 CM2320 1515 1518
боја:
BK
Тип:
Други
Име на производ:
хартија превземање на ролери
P/N:
RM1-4426
квалитет:
Нови оригинални
Мин. цел:
5set(2 парчиња)
користат за:
CP1215 CM1312 CM2320 1515 1518
Пакет:
Неутрален Пакување

Купувачи како што избираат