• Обновено
Топла продажба XL0017 Кристал Срцето цвет Метал snap Pendant ѓердан одговара 18mm snap копчиња мода DIY Фитинзи за предвремени накит

Топла продажба XL0017 Кристал Срцето цвет Метал snap Pendant ѓердан одговара 18mm snap копчиња мода DIY Фитинзи за

DEN 38.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Метални Легури
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Бренд Име:
MODESTLE M
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс

Купувачи како што избираат