• Обновено
Нови Пристигнување Jade Перница Душек Природни Турмалин Мат Физикална Терапија Мат Кореја Загрева Душек 0.7X1.6M Бесплатен Превозот

Нови Пристигнување Jade Перница Душек Природни Турмалин Мат Физикална Терапија Мат Кореја Загрева Душек 0.7X1.6M Бесплатен

DEN 14280.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
SugarBae
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
JMM-45
Материјал:
како се покаже слика
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
12KG
Име:
Магнет Камен Енергија Jade Душек
Материјали:
СТП-кожа
Материјал:
Жад Камен/Турмалин/Germanite &СТП кожа
Големина:
70cmX160cm

Купувачи како што избираат