• Обновено
50PCS/МНОГУ IRF1607

50PCS/МНОГУ IRF1607

DEN 660.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
На транзистори
is_customized:
Yes
Примена:
ic компоненти

Купувачи како што избираат