• Обновено
5G Пластична Кутија, 5ml Пакување Тегла, 5g Нокти убавина Тегла, Круг Сад, Козметички Прав Кутија, Козметички Крем Тегла, 50pcs/многу

5G Пластична Кутија, 5ml Пакување Тегла, 5g Нокти убавина Тегла, Круг Сад, Козметички Прав Кутија, Козметички Крем

DEN 530.64

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
5G 5ML
Број На Модел На:
СИНА КАПА
Jar Боја на каросеријата:
Јасно транспарентен
капа боја:
Сина Боја На Капа
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Купувачи како што избираат