• Обновено
5D DIY Дијамант Сликарство Пливање Тигар Крстот Бод Дијамант mazayka животни Слики Rhinestones Полн Плоштад Вежба Мозаик за Полнење

5D DIY Дијамант Сликарство Пливање Тигар Крстот Бод Дијамант mazayka животни Слики Rhinestones Полн Плоштад Вежба

DEN 348.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
20x30cm, 30x40cm, 38x50cm, 50x60cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Yumeart
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Pasting Област:
Полн плоштад дијамант сликарство
Поставете Тип:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
категорија:
крстот бод
Број На Модел На:
Diy дијамант painitng
вежба процент:
100% целосна вежба плоштадот дијаманти
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
Дијамант шема:
Игла Уметности
Useing опсег:
Декорација
Шема:
тигар
Сликарство:
Тигар На Животните

Купувачи како што избираат