• Обновено
50PCS/МНОГУ IPP075N15N3G 075N15N ДА-220 150V 100A

50PCS/МНОГУ IPP075N15N3G 075N15N ДА-220 150V 100A

DEN 948.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
IPP075N15N3G
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Примена:
ic компоненти
Пакет:
TO220

Купувачи како што избираат