• Обновено
JUSTSL На нови детски зимски дебели топло памук-поместена чевли момчиња девојчиња safty квалитет не се лизга чизми 21-30 Бр.A273

JUSTSL На нови детски зимски дебели топло памук-поместена чевли момчиња девојчиња safty квалитет не се лизга чизми

DEN 237.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
5.5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Чизми
Моден Елемент:
Платформа
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
JUSTSL
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Чипка-Up
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Тип:
Станот со
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Горниот Материјал:
PU
Возраст Опсег:
9T,7T,5T,6T,8T,2M,10T,4T,3T,11T
НЕМА.:
a273

Купувачи како што избираат