• Обновено
20pcs најголемиот Дел Антички Бакар Плоштадот Метал Гранулирана Мушка Рамки Наоди За Изработка на Накит

20pcs најголемиот Дел Антички Бакар Плоштадот Метал Гранулирана Мушка Рамки Наоди За Изработка на Накит

DEN 123.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Дијаметар:
1.4cm
Објектот Должина:
1.4cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
125g
Објектот Ширина:
1.4cm
Објектот Висина:
0.35cm
Производ Карактеристики:
Трговија На Големо Мушка Рамки
Број На Модел На:
10020509

Купувачи како што избираат