• Обновено
Промоција!22mm Нови Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик Пеперутка Тока Црна Вистинска Кожа Види бендови Рака Бесплатен Превозот

Промоција!22mm Нови Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик Пеперутка Тока Црна Вистинска Кожа Види бендови Рака Бесплатен

DEN 717.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бендот Боја:
19MM Црна, 20MM Црна, 22MM Црна, 19MM Браун, 20MM Браун, 22MM Браун
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
UYOUNG
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
SN3
Затворач Тип:
нерѓосувачки челик тока
Бендот Должина:
19.5 cm

Купувачи како што избираат