• Обновено
2017 Нови Diy Ѕиден Часовник Акрилик Часовници Кварц Види Reloj Де Споредено Дневна Соба Модерна 3d Огледало Налепници Horloge Дома Klok

2017 Нови Diy Ѕиден Часовник Акрилик Часовници Кварц Види Reloj Де Споредено Дневна Соба Модерна 3d Огледало Налепници

DEN 455.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела, Црна, Црвена, Сина, Розова, Сребро, Злато, Небото Сино, Чоколадо, Темно Сива
Тип:
Ѕидни Часовници
Број На Модел На:
mqw0030
Стил:
Модерна
Шема:
Уште живот
Функција:
Антички Стил
Motivity Тип:
Кварц
Дисплеј Тип:
Игла
Должина:
1000mm
Форма:
Единствен Лик
Обликот:
Кружни
Бренд Име:
joid'art
Комбинација:
Мулти-парче сет
Ширина:
100cm
Дијаметар:
100cm
Применливи Сместување:
дневна соба
Тежина:
450g
Ѕиден Часовник Тип:
9 mm Лист
Материјал:
Акрилик
Функција:
огледало
Тело Материјал:
Акрилик
Часовникот Стил:
Големи метални ѕиден часовник DIY
одговараат за:
Дома Декорација За Дневна Соба
Цел>=$500:
Бесплатен Превозот со ЕМС/DHL/Федекс Или Други Брзо Express
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат