• Обновено
[Haotian вегетаријанска] антички бакар справи / се Антички Хардвер / античките Додатоци / бакар украси HTE-041

[Haotian вегетаријанска] антички бакар справи / се Антички Хардвер / античките Додатоци / бакар украси HTE-041

DEN 1620.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Рачки На Вратите
DIY Материјали:
Електрични
Модел:
HTE-041
Материјал:
Бакар
Теренот:
Една дупка
Употреба:
Фиока

Купувачи како што избираат