• Обновено
Античкиот Злато Плоштадот Гранулирана Мушка Рамки За Изработка на Накит DIY

Античкиот Злато Плоштадот Гранулирана Мушка Рамки За Изработка на Накит DIY

DEN 123.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Дијаметар:
1.4cm
Објектот Должина:
1.4cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
135g
Објектот Ширина:
1.4cm
Објектот Висина:
0.4cm
Производ Карактеристики:
Трговија На Големо Мушка Рамки
Број На Модел На:
10020308

Купувачи како што избираат