• Обновено
Бесплатен превозот Оригинални нови за hp1522/3050/2727/2840 моторни Scannner Моторни Q3948-60186 Q3066-60222 C6747-60005 Скенер Мотор

Бесплатен превозот Оригинални нови за hp1522/3050/2727/2840 моторни Scannner Моторни Q3948-60186 Q3066-60222 C6747-60005

DEN 288.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела
Број На Модел На:
1522/2727/3050
Бренд Име:
TENGYUAN
Тип:
Други
Име на производ:
Scannner Мотор
P/N:
Q3948-60186 Q3066-60222 C6747-60005
квалитет:
90% нови оригинални ,што се користи
Гаранција:
добра работа на машина
Пакување:
Неутрален Пакување

Купувачи како што избираат