• Обновено
НОВ живописен тигар главата емулација ранец,зима мода торба пакет за девојки и момчиња, главата вртење партија фокус кралицата кралот гледајќи

НОВ живописен тигар главата емулација ранец,зима мода торба пакет за девојки и момчиња, главата вртење партија

DEN 810.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Висина:
45x30cm
боја:
бел тигар, жолта тигар
Тип На Објект:
Кадифен Ранци
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Softo & Lofto
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
Предупредување:
чувајте се далеку од оган
Број На Модел На:
Средината
Димензии:
45x30cm
Материјал:
А+ PP памук

Купувачи како што избираат