• Обновено
Две слатки мачки 50x40cm Дијамантски Крст Бод Комплет DIY сликарство дома декорација дијамант разубавувањето на везови цртање занаети

Две слатки мачки 50x40cm Дијамантски Крст Бод Комплет DIY сликарство дома декорација дијамант разубавувањето на везови

DEN 400.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Модерна
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд:
CX
Број на Бои:
Други
Големина:
50x40cm

Купувачи како што избираат