• Обновено
Мотоцикл Филтер за Воздух Почиста Доза За YAMAHA YZF-R1 YZF R1 YZFR1 2002-2003 година 2004-2006 2007-2008 2009-2014 Улица Велосипед

Мотоцикл Филтер за Воздух Почиста Доза За YAMAHA YZF-R1 YZF R1 YZFR1 2002-2003 година 2004-2006 2007-2008 2009-2014

DEN 342.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
година од 2002-2003 година, година од 2004-2006 година од 2007-2008, 2009-2014 година од
Име На Модел:
Y1712011253
Објектот Должина:
35cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
0.26kg
Материјал Тип:
пластични&хартија
Бренд Име:
JFGRACING
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи

Купувачи како што избираат