• Обновено
Голем 12-15mm Бела Природните Слатководни Biwa Бисер и 6mm Круг Зелени зрнца 7.5 Бразлетна-bra329 Бесплатен превозот на Големо/мало

Голем 12-15mm Бела Природните Слатководни Biwa Бисер и 6mm Круг Зелени зрнца 7.5 Бразлетна-bra329 Бесплатен превозот

DEN 273.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
qingmos
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бисер Форма:
Барок
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
bra329
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
12-15mm
боја:
Бела и зелена
Должина:
7.5 инчен
Главниот Камен:
Jade
Материјал Тип:
бисер
Нараквици или Алки Тип:
Beaded Нараквици
Бисер Тип:
слатководни бисер
is_customized:
Yes
Должина:
7.5 inch
Метали Тип:
сребро позлатен

Купувачи како што избираат