• Обновено
1.5 M 2M 5M 3.5 M USB Андроид Endoscope Камера 5.5 мм Флексибилни Змија USB Цевка Преносни Инспекција Микро USB Borescope 6LED Камера

1.5 M 2M 5M 3.5 M USB Андроид Endoscope Камера 5.5 мм Флексибилни Змија USB Цевка Преносни Инспекција Микро USB Borescope

DEN 249.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пакет:
100cm, 150см, 200cm, 350cm, 500cm
Тип:
Мини
Број На Модел На:
J55-02084
сензорот технологија:
CMOS
Бренд Име:
JCWHCAM
Висока Дефиниција Поддршка:
480P
Мемориска Картичка Тип:
Никој
Вградена Меморија Големина:
НЕ

Купувачи како што избираат