• Обновено
FSTUNING LED светлата H7 Адаптер за Ford Edge LED Штекер Retainer за Мерцедес Бенц C Класа B Класа ML Класа H7 Сијалица Носителот

FSTUNING LED светлата H7 Адаптер за Ford Edge LED Штекер Retainer за Мерцедес Бенц C Класа B Класа ML Класа H7 Сијалица

DEN 144.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Висина:
H7 socket for led headlight
Бренд Име:
FSTUNING
Специјални Функции:
H7 светлата retainer клипови за Chery RIICH 5
Објектот Ширина:
light base for H7 headlight bulb
Објектот Тежина:
0.05 kgs
Погоден За Ламбата:
Фарови
Производителот Дел Број:
H7 Адаптер за Ford Edge led светла
Материјал Тип:
ABS
Другиот Дел Број:
H7 сијалица држачот за Мерцедес Бенц C Класа B Класа GLA Класа ML Класа
Објектот Должина:
LED bulb holder adapter for H7 car headlight
Име На Модел:
H7 адаптер носителот светлина база socket
боја:
метал сребро.
автомобил модел 1:
за Ford Edge led светлата H7
автомобил модел 2:
за Мерцедес Бенц C Класа B Класа GLA Класа ML Класа H7 led носителот
автомобил модел 3:
за Chery RIICH 5 H7 светлата retainer клипови

Купувачи како што избираат