• Обновено
FORUDESIGNS Среќа Зумира Елени Жените Кратко Sleeve Т-маица Секојдневен О-Вратот Смешно Печати Дама Врвот Женската Мода Tee Кошули Harajuku

FORUDESIGNS Среќа Зумира Елени Жените Кратко Sleeve Т-маица Секојдневен О-Вратот Смешно Печати Дама Врвот Женската

DEN 479.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Број На Модел На:
Y
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Краток
Декорација:
Никој
Предмети име:
Жените Т кошула секојдневен о деколте
Функција:
Тенок,Еластичност,Отпорна ,Брзо Сушење
боја:
Бело/црна/кафеава/Розова/зелена/портокал
моден стил:
Смешни т кошули Harajuku , млади
дизајн:
Фитнес, трчање ,спорт ,дише, удобно
Модел стил:
сопствени направени девојки Т-маица Облека
одговара жени:
Лето Стил Т-маица Печатење О-вратот Кратко Sleeve
Трговија на големо купувачот и пад шпедитерите:
Поддршка

Купувачи како што избираат