• Обновено
COSPOT Бебе Девојки Jumpsuit Пролетта Цвеќиња Кавга Legges Тело Одговара Jumpsuit за Новородено Бебе Бебе Девојки Облека 2018 Нови 30E

COSPOT Бебе Девојки Jumpsuit Пролетта Цвеќиња Кавга Legges Тело Одговара Jumpsuit за Новородено Бебе Бебе Девојки

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Бренд Име:
COSPOT
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојки
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
бебе девојки флорални rompers
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
боја:
Флорални
Стил:
мода,симпатична,неврзан
Големина:
0-3 години
Сезоната:
есен,пролет
објавува време:
2018 нови
Направен во :
Кина
is_customized:
yes,OEM
Тип:
rompers,jumpsuit,bodysuit,playsuit
Име:
бебе девојки romper
Точка име :
новороденче jumpsuit

Купувачи како што избираат