• Обновено
Мажите 316L не ' Рѓосувачки Челик Кул Златно Шкорпија Чисти Камен Најновите Прстен

Мажите 316L не ' Рѓосувачки Челик Кул Златно Шкорпија Чисти Камен Најновите Прстен

DEN 618.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
15mm
Метали Тип:
Од нерѓосувачки Челик,од Олово-метални Легури
Повод:
Партија
Бренд Име:
Boyard
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
прстен
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Моден
квалитет:
ААА+++
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Прстен Големина:
големина 7 8 9 10 11 12 13
Производство Област:
Гуангжу
Производи состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат