• Обновено
гумени конус со далечински контролер Партија шарени декорација led гумени конус столб гумени осветлување декорации

гумени конус со далечински контролер Партија шарени декорација led гумени конус столб гумени осветлување декорации

DEN 8736.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
2m, 2.5m, 3m
боја:
Бела
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
гумени конус со далечински контролер
Возраст Опсег:
Grownups
дизајн:
Гумени Брануваа
Бренд Име:
ternmove
Тип:
гумени конус со далечински контролер
боја:
Бела
Забелешка:
cusotomzied логото не го прифати наплата
Големина:
customzied
Сертифицирани:
16P огноотпорни водоотпорен CE En71-3
Печатење:
Нема Печатење
accessary:
компресор со светлина
function4:
гумени конус со далечински контролер
Function5:
гумени конус со далечински контролер
Function6:
гумени конус со далечински контролер
function3:
гумени конус со далечински контролер

Купувачи како што избираат