• Обновено
Мир, Љубов Ferrets 2018 Прекрасна Т-маица Мажите Кратко Sleeve Сива Tee Кошула денот на Благодарноста Цртан филм Писмо Обичај Семејство Подарок

Мир, Љубов Ferrets 2018 Прекрасна Т-маица Мажите Кратко Sleeve Сива Tee Кошула денот на Благодарноста Цртан филм Писмо

DEN 475.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
YOYLAP
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бои:
Црна,Сина,Сива,Темно сива,Зелена,Виолетова,Црвена,Бела,Жолта,сина.
Карактеристики:
100% Памук, Дише, Не Исчезнат
Број На Модел На:
ZEWA12YPeace љубов Ferrets

Купувачи како што избираат