• Обновено
Крстот пенкало refills Метал пенкало мастило/ гел пенкало рефил пишува мазна метал топката пенкало рефил во сина и црна боја

Крстот пенкало refills Метал пенкало мастило/ гел пенкало рефил пишува мазна метал топката пенкало рефил во сина и

DEN 104.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Доведе Боја:
Црна, Сина
Бренд Име:
hilogogifts
Број На Модел На:
pandas продавница
Стил:
рефил
Рефил Тип:
ballpoint пенкало рефил
Пакување:
Кутија
Мастило Боја:
Црна,сина
Материјал:
Метал
Спецификации:
Меѓународниот стандард
Обемот на:
Сите големи брендови на топката-точка пен
Име:
топката пенкало рефил

Купувачи како што избираат