• Обновено
2018 нов дизајн Голема река ридот 3mx1mx0.1m гумени воздух песна гимнастика мат евтини

2018 нов дизајн Голема река ридот 3mx1mx0.1m гумени воздух песна гимнастика мат евтини

DEN 15600.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
голема река хил
Одделот За Името:
Жените
Проп Избор:
Гимнастика Мат
Број На Модел На:
3MX1MX0.1M
Тип:
гумени воздух песна
Тип:
гумени воздух песна
Објектот:
флексибилни гумени мат за гимнастика
Материјал:
ПВЦ и пад бод
Големина:
3MX1MX0.1M
боја:
исто како слика
Печатење:
нашето лого
Пакет:
картон
Гаранција:
2 години

Купувачи како што избираат