• Обновено
SHIFUREN 2018 Нова Пролет Каузална Кошула Човек Лабава се Вклопуваат Еден Гради Машки Социјална Облечи Кошули Долг Ракав одбиеме Јака

SHIFUREN 2018 Нова Пролет Каузална Кошула Човек Лабава се Вклопуваат Еден Гради Машки Социјална Облечи Кошули Долг

DEN 738.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
39(M), 40(L), 41(XL), 42(2XL), 43(3XL)
Бренд Име:
SHIFUREN
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
SFR1339 Мажите каузална кошули
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Еден Гради
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи

Купувачи како што избираат