• Обновено
Нема Мирис Целосно Покриени Трајни Килими Посебен Автомобил патосници За DODGE Jouney RAM1500 Повеќето Модели Без Мирис Водоотпорен Теписи

Нема Мирис Целосно Покриени Трајни Килими Посебен Автомобил патосници За DODGE Jouney RAM1500 Повеќето Модели Без

DEN 1651.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
Црна, Сива, cayenne жолта, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Специјални Функции:
автомобил патосници за Dodge
i10-Година:
2014,2013,2012
Dodge Модел:
I10
Објектот Ширина:
63
Материјал Тип:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Висина:
35
За Возило Брендови/Модел:
Dodge
Објектот Должина:
138
Име На Модел:
2143331
Објектот Тежина:
3.65kgs
Патосници Тип:
Мат Кожа
Тип На Објект:
Автомобил патосници & Теписи За Левата Рака се Вози автомобили
Број На Седишта:
5 Седишта
Бои:
Црна,Беж,Кафеава,Сива,Жолта Cayenne

Купувачи како што избираат