• Обновено
LOULEUR 100pcs/многу Гума Бела Силикони Круг Уво Приклучување Блокиран за Обетки Накит Пластични Earring Назад Тапа Накит

LOULEUR 100pcs/многу Гума Бела Силикони Круг Уво Приклучување Блокиран за Обетки Накит Пластични Earring Назад Тапа

DEN 70.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Материјал:
Силикони
Производ Карактеристики:
силиконски цилиндри earring назад
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Број На Модел На:
F808
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
Силикони
Големина:
11mm круг
боја:
Јасно
Количина:
100pcs/многу
Тип На Објект:
Earring Затки
Shap:
силиконски earring назад
Тип:
earring грбот за правење обетки
дизајн:
обетки backings пластика
useage:
студ уво пост
Функција:
earring пост

Купувачи како што избираат