• Обновено
Вен Дизајн Рачно Насликани Чевли Кошмар Пред Божиќ Черепот Џек Skelli Главата Унисекс Платно Патики Црна Висока Врвот Flattie

Вен Дизајн Рачно Насликани Чевли Кошмар Пред Божиќ Черепот Џек Skelli Главата Унисекс Платно Патики Црна Висока Врвот

DEN 1656.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Вен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
NWS-208
Insole Материјал:
Латекс
Обвивка Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Платно
Моден Елемент:
тотем
Пол:
Мажи
Големина Опција:
НИ на мажите големина

Купувачи како што избираат