• Обновено
Tekcam Акција Камера Headband Главата Рака Планината Monopod За да Одат про Херој 3 3+ 4 5 SJ4000 SJ5000 Спорт Камерата на Кацигата

Tekcam Акција Камера Headband Главата Рака Планината Monopod За да Одат про Херој 3 3+ 4 5 SJ4000 SJ5000 Спорт Камерата

DEN 45.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,GoPro,Garmin,EKEN,Sjcam
Бренд Име:
TEKCAM
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
Глава рака за Gopro херој 3
Материјал:
Најлон
Тип:
Ремени & Месеци
Компатибилен Акција Камера Бренд:
xiaomi yi/gitup
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
испорака ден:
1~3 Дена
Пакет:
ЈП Торба
Водоотпорен:
30 метри под вода
Функција:
прилагодливи headband Headstrap

Купувачи како што избираат