• Обновено
Capputine Висок Квалитет Африка Свадба Чевлите И Чантата Поставува италијански Жените Зелена Боја Чевлите И Чантата за Да Одговара на Поставени На Акции BL735C

Capputine Висок Квалитет Африка Свадба Чевлите И Чантата Поставува италијански Жените Зелена Боја Чевлите И Чантата

DEN 1632.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Бренд Име:
Capputine
Пета Тип:
Скок Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Пумпа Тип:
Slingbacks
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Број На Модел На:
BL735C-140
Моден Елемент:
Кристално
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Повод:
Партија
Insole Материјал:
ПВЦ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Кристал
Кожа Стил:
Мека Кожа
Италијански/Африканска Жена Чевли:
партијата и на свадба
Чевли Опис:
Италијански/Африкански СТП кожени Чевли И Торба Сет
боја:
Злато. Црна. Зелена. Портокал. Сина.
Европа големина:
37-38-39-40-41-42
Високи Потпетици:
8.5 cm
Употреба:
Мода Се Облекуваат/Партија Се Облекуваат/Свадба Облечи
чевли стил:
Италијански Чевли И Торба Set/Африка Чевлите И Чантата Сет

Купувачи како што избираат