• Обновено
2018 нов 4-боја професионално пливање очила анти-магла УВ заштита прилагодливи позлата пливаат очила мажите е водоотпорен очила

2018 нов 4-боја професионално пливање очила анти-магла УВ заштита прилагодливи позлата пливаат очила мажите е водоотпорен

DEN 237.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Бренд Име:
MSSNNG
Леќа Висина:
48mm
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
WJ0352
Леќи Во Боја:
Повеќе
Леќа Ширина:
59mm
рамка боја:
Повеќе
Пол:
Мажи
Рамка Материјал:
Ацетат

Купувачи како што избираат