• Обновено
Ballroom Танцува Конкуренција Фустани Жените 2018 Нов Дизајн со Висок Квалитет Елегантен Дама Flamenco Здолниште Стандард Ballroom Фустан

Ballroom Танцува Конкуренција Фустани Жените 2018 Нов Дизајн со Висок Квалитет Елегантен Дама Flamenco Здолниште Стандард

DEN 1895.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Ballroom
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex,Микрофибер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
No
Танц Тип:
Ballroom
Тип на производ :
Танц Фустани
Материјал :
Lycra Нето
боја:
Црна или слободни сопствени направени друга боја
Пол :
Жените /Возрасни
Големина :
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Соодветна Возраст :
18-40 години возрасни
Погоден Висина :
150СМ,160CM,170CM,180CM
Кориснички :
Yes
Превозот :
Бесплатен превозот

Купувачи како што избираат