• Обновено
Мантил Мажите Rainwear Пешачење Возрасни Мажи За Дожд Грб poncho Јакна capa де chuva chubasqueros impermeables

Мантил Мажите Rainwear Пешачење Возрасни Мажи За Дожд Грб poncho Јакна capa де chuva chubasqueros impermeables

DEN 786.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
L, XL
Тип:
Raincoats
Poncho стил:
Едно лице Rainwear
Бренд Име:
QISHA
Мантил/Дожд-доказ Панталони/Дожд Кејп:
Rainwear
Отворено Активност:
Турнеја
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон
Производот:
Rainwear
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
S090

Купувачи како што избираат