• Обновено
Лак Камшик Желе Чевли Жена Желе Флип Апостолки Жените Влечки Дами Рамен Влечки Zapatos Mujer Sapatos Femininos

Лак Камшик Желе Чевли Жена Желе Флип Апостолки Жените Влечки Дами Рамен Влечки Zapatos Mujer Sapatos Femininos

DEN 279.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Тип:
Станот со
Број На Модел На:
XH105
Бренд Име:
EISWELT
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Платформа Висина:
0-3cm
Применливи место:
надвор
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
ЕВА
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Сезоната:
Лето
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Outsole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Никој
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Со Платформи:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Тип На Единица:
Пар
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 20cm (11.81in x 7.87in x 7.87in)

Купувачи како што избираат