• Обновено
Пена за Воздух Филтер за Почиста Доза На KAWASAKI KX250 KX 250 2017 KX450 450 -2017 година 16 17 16-17 Мотоцикл

Пена за Воздух Филтер за Почиста Доза На KAWASAKI KX250 KX 250 2017 KX450 450 -2017 година 16 17 16-17 Мотоцикл

DEN 453.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
JFGRACING
Име На Модел:
Y1801081300
Објектот Должина:
22cm
Објектот Ширина:
19cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.04kg
Материјал Тип:
пена
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи

Купувачи како што избираат