• Обновено
E27 Светилки Сијалица, 3W 5W 7W Звук & Светлина Контрола на Автоматскиот Сензор Глас Откривање Топло Бела LED светлото на рефлекторите Светлина 220V Мода Соба UW

E27 Светилки Сијалица, 3W 5W 7W Звук & Светлина Контрола на Автоматскиот Сензор Глас Откривање Топло Бела LED светлото

DEN 98.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
3w, 5w, 7w
Тип На Објект:
LED Светилки
LED Чип Бренд:
Epistar
Бренд Име:
CHINCOLOR
Просечен Живот (часот):
50000
Моќ Толеранција:
1%
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
LED Чип Модел:
2835
сертификација:
RoHS,CE
Напон:
220V
Повод:
дневна соба
Зрак Агол(°):
180°
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
База Тип:
E27
Обликот:
Свет
Должина:
As picture
брод од:
Кина Копното
Модел:
YB-3W/5W/7W-3

Купувачи како што избираат