• Обновено
3W Виси Надворешни Аквариум Филтер за Вода Кислород Циркулација на крвта се Пумпа 3in1 Аквариум Водопад Филтер Пумпата Риба Желка Резервоарот Материјали

3W Виси Надворешни Аквариум Филтер за Вода Кислород Циркулација на крвта се Пумпа 3in1 Аквариум Водопад Филтер Пумпата

DEN 169.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
L
Тип:
Риба
моќност:
3W
Напон:
220-240V
Бренд Име:
XIAXIANG
Фреквенција:
50/60Hz
Производ големина:
8*7*11cm/3.14*2.75*4.32
должина на жица:
1.1 m
Материјал:
Пластични
Type1:
Виси Надворешни Аквариум Филтер
Type2:
3 во 1 Риба Резервоарот Водопад Филтер Пумпата
Максимален проток:
130L/H

Купувачи како што избираат