• Обновено
Модерните Европски Розови Лустерот Светилка Сјај Деца Pendant Светло Розева Роза Цвет Осветлување Тела E14 Декорација Лустерот

Модерните Европски Розови Лустерот Светилка Сјај Деца Pendant Светло Розева Роза Цвет Осветлување Тела E14 Декорација

DEN 2222.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Абажур Боја:
3L Дизајн Лустерот, 5L Дизајн Лустерот, 8L Дизајн Лустерот
Број на Светла:
3L до
Wattage:
16-20W
Емитуваат Боја:
топло бела
Тип На Објект:
Лустери
Заврши:
Железо
Сенка Ветер:
Надолу
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
Декоративни
Тело Материјал:
Железо
Бренд Име:
Златниот Пат
Сенка Тип:
Кристално
Број На Модел На:
TY2018-078
База Тип:
E14
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
3 Години

Купувачи како што избираат