• Обновено
4 парчиња/постави Нови Симпатична Зајакот и Делфин Суши Производител на Ориз Onigiri Мувла Мувла Удар DIY Бенто

4 парчиња/постави Нови Симпатична Зајакот и Делфин Суши Производител на Ориз Onigiri Мувла Мувла Удар DIY Бенто

DEN 87.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Бренд Име:
DINIWELL
Број На Модел На:
7009
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Производот Категорија:
Ориз топката мувла

Купувачи како што избираат