• Обновено
DHLFREE 100pcs Азбука англиски Букви Почетната Привлечност Keychain Копче Прстен ги Собереш букви

DHLFREE 100pcs Азбука англиски Букви Почетната Привлечност Keychain Копче Прстен ги Собереш букви

DEN 2772.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
CraDiabh
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
А-17
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс

Купувачи како што избираат